Mezinárodní organizace

Zavítali jste na stránky třídy 6.A z Gymnázia Rumburk, které vznikly pod vedením Mgr. Lukáše Melichara. Jedná se o webovou prezentaci, která má za úkol přiblížit vám historii a činnost nejdůležitějších mezinárodních organizací - OSN, NATO a EU.

Zajímá vás, jak a proč vznikly jednotlivé organizace, kdo stál u jejich počátků? Jak fungují, či jestli se budou v nejbližší době rozšiřovat? To vše můžete v některém z článků najít. A když informaci, kterou hledáte, nenajdete nebo se toho chcete dozvědět víc, stačí se podívat na seznam knížek a internetových stránek, odkud autoři jednotlivých článků čerpali informace, nebo do "Oficiálních stránek", kde se nacházejí další užitečné odkazy.

Doufáme, že se vám budou naše stránky líbit a že vás obohatí o nové znalosti. Přejeme příjemnou zábavu.

 

TOPlist

Struktura stránek

Struktura těchto stránek je velice jednoduchá. V horní části je rozcestník, který obsahuje pět částí - Úvodní stránka (po kliknutí se vrátíte zpět na tuto stránku), OSN, NATO a Evropská unie (zde se nacházejí seznamy článků o jednotlivých organizacích) a Oficiální stránky (zde naleznete odkazy na oficiální stránky organizací a další zajímavé stránky).

Po kliknutí na OSN, NATO nebo Evropskou unii se zobrazí seznam článků s krátkým popisem jejich obsahu. Když si vyberete jeden z článků a kliknete na něj, otevře se stránka, která má pro rychlejší orientaci v levé horní části seznam částí článku (v případě některých kratších článků chybí). Pro návrat nahoru stačí kliknout na nadpis části článku (zobrazí se popisek "Zpět na úvod").